DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Gök Gürültülü

S SPORT’TA HAFTANIN CANLI YAYINLARI

S SPORT’TA HAFTANIN CANLI YAYINLARI
01.12.2020
A+
A-

Spor tutkunlarının ilgiyle izlediği S SPORT’un haftalık yayın akışı aşağıdaki programlar yer alıyor

 

 

01 Aralık 2020, Salı

01:00 Bundesliga Analiz (İlk Gösterim)

04:00 WWE Raw

20:30 Premier Analiz

22:30 Mike Tyson-Roy Jones / Boks Gecesi (İlk Gösterim)

 

02 Aralık 2020, Çarşamba

01:15 River Plate-A.Paranaense Libertadores

03:30 Flamengo -Racing Club Libertadores

23:00 Barcelona-Osasuna / Barça TV (İlk Gösterim)

 

03 Aralık 2020, Perşembe

01:15 Palmeiras-Delfin Libertadores

03:30 Boca Juniors -Internaqtional Libertadores

15:00 JL Bourg-Venezia EuroCup

20:30 Frencvaros-Barcelona / Barça TV (İlk Gösterim)

 

04 Aralık 2020, Cuma

03:30 Gremio – Cclub Guarani Libertadores

15:00 JL Bourg-Venezia EuroCup

17:00 Atletico Madrid-Bayern Münih / Bayern TV (İlk Gösterim)

21:15 Çift Forvet

23:00 Newcastle UTD-Aston Villa

 

05 Aralık 2020, Cumartesi

04:00 WWE Smackdown

14:00 Premier Show

15:30 Burnley-Everton

18:00 Manchester City-Fulham

20:30 West Ham UTD-Manchester UTD

23:00 Chelsea-Leeds UTD

 

06 Aralık 2020, Pazar

10:30 Formula1 Bahreyn (İlk Gösterim)Antrenman-Sıralama Tur.

13:00 Premier Show

15:00 West Bromwich-Crystal Palace

17:15 Sheffiled UTD-Leicester City

19:30 Tottenham-Arsenal

22:15 Liverpool-Wolverhampton

00:00 Formula1 Yarış (İlk Gösterim)

02:30 Hermansson-Holland UFC Dövüş Gecesi (İlk Gösterim)

 

SPORT2’ DE HAFTANIN CANLI YAYINLARI

 

01 Aralık 2020, Salı

00:00 Maksimum NFL

04:15 Seattle Shehawks-Philadelphia Eagles

21:30 WWE Raw (İlk Gösterim)

 

02 Aralık 2020, Çarşamba

00:00 Premier Analiz (İlk Gösterim)

20:30 Brevento-Juventrus Juventus TV (İlk Gösterim)

22:45 JL Bourg-Venezia Eurocup

 

03 Aralık 2020, Perşembe

00:30 WWE Night Survivor Series (İlk Gösterim)

20:30 Venezia-JL Bourg Eurocup

22:30 Napoli- Roma / Roma TV (İlk Gösterim)

 

04 Aralık 2020, Cuma

00:30 Mike Tyson-Roy Jones

03:00 Legend Classic Cham. Game

20:30 Holstein Kiel-Bochum

22:30 Hertha Berlin-Union Berlin

 

05 Aralık 2020, Cumartesi

15:00 Hamburg-Hannover

17:30 Frankfurt-Dortmund

19:30 Formula1 Bahreyn2 (İlk Gösterim)

20:30 Bayern Münih-Leipzig

22:30 Formula1 Bahreyn2 (İlk Gösterim)

23:30 Porto-Tondela

01:30 Freiburg-M.Gladbach

 

06 Aralık 2020, Pazar

13:00 Juventus-Dynamo Kiev / Juventus TV (İlk Gösterim)

15:30 Paderborn-Nürnberg

17:30 Werder Bremen- Stuttgart

20:00 Schalke-Leverkusen

22:00 Formula1 Bahreyn2 Yarış

00:25 Philadelphia Eagles-Green Bay Packers

04:00 Cleveland Browns-Tennessee Titans NFL (İlk Gösterim)

 

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI
01 Aralık 2020, Salı

04:00 WWE RAW

04:15 Seattle Seahawks – Philadelphia Eagles NFL

20:30 Premeir Analiz

 

02 Aralık 2020, Çarşamba

01:15 River Plate – Athletico Paranaense

03:30 Flamengo – Racing Club

22:45 JL Bourg-en-Bresse – Reyer Venezia Eurocup

 

03 Aralık 2020, Perşembe

01:15 Delfin-Palmeiras

03:30 Internacional – Boca Juniors

20:30 Reyer Venezia – JL Bourg-en-Bresse Eurocup

 

04 Aralık 2020, Cuma

03:00 Legends Classic Championship NCAA

03:30 Gremio – Club Guarani

20:30 Holstein Kiel – Bochum

21:15 Çift Forvet

22:30 Hertha Berlin – Union Berlin

23:00 Aston Villa – Newcastle Utd

 

05 Aralık 2020, Cumartesi

04:00 WWE Smackdown

14:00 Premier Show

15:00 Hamburg – Hannover

15:30 Burnley – Everton

17:00 Formula 1 Rolex Sakhir Grand Prix Bahreyn / Antrenman Turları

17:30 Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

17:30 Freiburg – Mönchengladbach

18:00 Manchester City – Fulham

18:15 Sevilla – Real Madrid

20:00 Formula 1 Rolex Sakhir Grand Prix Bahreyn / Sıralama Turları

20:30 Atletico Madrid – Valladolid

20:30 Bayern Münih – Leipzig

20:30 West Ham – Manchster Utd

23:00 Cadiz – Barcelona

23:00 Chelsea – Leeds Utd

23:30 Porto – Tondela

 

06 Aralık 2020, Pazar

06:00 Jack Hermansson – Marvin Vettori UFC

13:00 Premier Show

15:00 West Bromwich – Crystal Palace

15:30 Paderborn – Nürnberg

17:15 Sheffield Utd – Leicester City

17:30 Werder Bremen – Stuttgart

19:30 Tottenham – Arsenal

20:00 Schalke 04 – Bayer Leverkusen

20:10 Formula 1 Rolex Sakhir Grand Prix Bahreyn / Yarış

21:00 Cleveland Browns – Tennessee Titans

22:!5 Liverpool – Wolverhampton

23:00 Benfica – Paços Ferreira

23:00 Deportivo Alaves – Real Sociedad

 

07 Aralık 2020, Pazartesi

00:25 Philadelphia Eagles – Green Bay Packers NFL

19:00 Bundesliga Analiz

22:30 Hoffenheim – Augsburg

23:00 Brighton – Southampton

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.